Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

​Kokemusasiantuntijamme

Kokemusasiantuntijoiden esittely: VSSHP kokemusasiantuntijat.pdf

riikka.jpgArmida.png

Sydänkeskus:

Riikka Forsberg riikka.forsberg@turku.fi

Armida Kauhanen armida.kauhanen@edu.turkuamk.fi

Laura.jpgMalla.jpg

Lasten ja nuorten klinikka:

Laura Leppänen laura.leppanen81@hotmail.com

Malla Tallila tallilamalla@gmail.com

Pia.jpg

Tules:

Piia Vuorio

Piia.vuorio@hotmail.com

 

Aino.jpg

​Naistentaudit:

Aino Ukko aino.ukko@gmail.com

Satu Mylly.jpgMarita Rinne.jpg

​Vatsaelinkirurgian ja urologian klinikka:

Satu Mylly satu.mylly@gmail.com

Marita Rinne marita.rinne@live.fi

Veikko.jpg

​Asiantuntijapalvelut:

Veikko Markkula

v.m@pp.inet.fi

Päivi.jpg

​Totek:

Päivi Helminen

paivi.helminen@dnainternet.net

 

Satu_T.jpgIrmeli uusi.jpg

​Medisiininen toimialue:

Satu Tahkokallio satu.tahkokallio@gmail.com

Irmeli Suuripää  irmeli.suuripaa@hengitysyhdistys.fi

Liisa-Anneli.jpgRisto.jpg

​Neurotoimialue:

Liisa-Anneli Holmberg liis.holmberg@gmail.com

Risto Savolainen ristoksavolainen@gmail.com

Ritva H.jpgKari.jpg

​Operatiivinen toiminta ja syöpätaudit:

Ritva Heinistö rheinisto@gmail.com

Kari Ahde kari.ahde@gmail.com

Nina.jpgMarja.jpg

​Tyks-Sapa liikelaitos:

Nina Merikanto nina.merikanto@saunalahti.fi

Marja-Leena Nokelainen marja.nokelainen@gmail.com

AnnaMari Lindroos.png

Mika.png 

Mari Madetoja.png

Kalle.jpg 

​Psykiatria:

Annamari Lindroos  annamarilindroos@gmail.com

Mari Madetoja marimadetoja@gmail.com

Mika Sinisalo mikasini@gmail.com

Kalle Varvikko kalle.varvikko@gmail.com

 

Päivitetty: 27.4.2017 10:19
Luotu: 11.4.2017 14:12