Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

​Kokemusasiantuntijamme

Kokemusasiantuntijoiden esittely

 


Sydänkeskus​ ​ ​

riikka.jpgRiikka Forsberg
riikka.forsberg@turku.fi

 

 

Armida.png


Lasten ja nuorten klinikka​ ​ ​

Laura.jpgLaura Leppänen
laura.leppanen81@hotmail.com

 

 

 

Malla.jpgMalla Tallila
tallilamalla@gmail.com


Tules​ ​ ​

Pia.jpg

Piia Vuorio
Piia.vuorio@hotmail.com

 


Naistentaudit​ ​

Aino.jpg

Aino Ukko
aino.ukko@gmail.com

 

Vatsaelinkirurgian ja urologian klinikka​ ​ ​

Satu Mylly.jpgSatu Mylly
satu.mylly@gmail.com

 

Marita Rinne.jpgMarita Rinne
marita.rinne@live.fi


Asiantuntijapalvelut​ ​ ​

Veikko.jpg

Veikko Markkula
v.m@pp.inet.fi

​ ​
Totek

Päivi.jpg

Päivi Helminen
paivi.helminen@dnainternet.net

 


Medisiininen toimialue

Satu_T.jpg​Satu Tahkokallio
satu.tahkokallio@gmail.com

 

 

Irmeli uusi.jpg​Irmeli Suuripää
irmeli.suuripaa@hengitysyhdistys.fi

​ ​​

Neurotoimialue

Liisa-Anneli.jpg​Liisa-Anneli Holmberg
liis.holmberg@gmail.com

 

Risto.jpgRisto Savolainen
ristoksavolainen@gmail.com


Operatiivinen toiminta ja syöpätaudit
​ ​ ​

Ritva H.jpg​Ritva Heinistö
rheinisto@gmail.com

 

Kari.jpgKari Ahde 
kari.ahde@gmail.com


​Tyks-Sapa-liikelaitos
​ ​ ​

Nina.jpgNina Merikanto
nina.merikanto@saunalahti.fi

 

 

Marja.jpgMarja-Leena Nokelainen
marja.nokelainen@gmail.com


Psykiatria

AnnaMari Lindroos.png 

​Annamari Lindroos 
annamarilindroos@gmail.com

Mari Madetoja.png​Mari Madetoja
marimadetoja@gmail.com
Mika.pngMika Sinisalo 
mikasini@gmail.com
Kalle.jpg​Kalle Varvikko
kalle.varvikko@gmail.com

 

Päivitetty: 3.5.2017 10:46
Luotu: 11.4.2017 14:12