Lahjoitukset

Lahjoituksin lasten ja nuorten klinikkaa ovat muistaneet vuoden 2016 aikana seuraavat lahjoittajat:

Ahola Armi
Ekqvist Liisa
FBC Turku
Hakamäki Riitta
Hännikäinen Nina ja Vilhelmiina
Kervinen Pertti
Kosken TL Mieslaulajat
Lastuma Mauri
Lehmussaari Marja-Liisa

Lions Club Merettaret
Lions Club Piikkiö
Lions Club Salo
Lions Club Tarvasjoki
Lions Club Turku/Linna
Lions Club Turku-Åbo
LVI-palvelu Wikström
Mattoliike Sepri Oy
Paavolainen Anne
Salminen Hemmo ja Riitta
Tainio Carita
Tarvasjoen kiinteistöhuolto Oy
Tuominen Riitta
Urmas Esko
Veho Oy

Lahjoituksin lasten ja nuorten klinikkaa ovat muistaneet vuoden 2015 aikana seuraavat lahjoittajat:

Aalto Vieno
Aarnio Arja
Aavela Miia
Aflecht Kai ja Olli
Ahokas Roosa
Ahti Eija
Ainasoja Sari ja Raija
Alastalo Susan
Anttila Maila
Arvo-Putki
Asitek Oy
Auranmaan Seiväsmatkaajien kerho ry
Bar Varpun asiakkaat
B. Braun Suomi
Bergström Rabbe
Blomqvist Aleksi ja Jasmin
Börs Bar & Cafe
Casaneera Oy
Cerion Solutions Oy
C.G. Sundell's stiftelse
Cursus Mellitus
Cybercom
Degert Kasper
Ek Hanna
Ekisähkö Oy
Elonen Jere
Epomare Oy
Ervasti Laura ja Linnea
Eskola Pekka
Euran naiset
Euran Teollisuushuolto Oy
FC Interin kannattajat - Armada Turku
Finneoplan-Myynti Oy
Flemming Jere
Food and Fun Turku
Grönberg Kaisu
Grönfors Kari -merkkipäivämuistamiset
Hagström Heli
Hakamäki Pauliina
Hakamäki Riitta
Hannanen Elias
Harjunpää Anu
Heikinheimo Joona ja Linda
Heikkilä Mari
Heinonen Mikko
Helin Matti, Hilapieli Christoffer ja Moilanen Tiina
Helkiö Satu
Hirvensalo Janne
HL-Metal Oy
Hongisto Venla ja perhe
Honkala Vuokko
Huhti Sirkku ja Kettunen Teemu
Hulvelan palvelutalon asukkaat
Hägen Niklas
Inner Wheel Turku-Linna
Intertrafo Oy
Ipanahipat
Jaakkola Terhi
Jaanto Oy Ab
Jalli Marja
JobRockers ky & Atomcom
Jortikka Kalevi
Julkisivukonsultointi JK Oy
Junttila John
Järnberg Päivi
Kaarinan tk:n OS I käsityöpiiri
Kaijus ay:n osakkaat ja työntekijät
Kajantola Tero -muistorahasto
Kalliala Juha ja Johanna Oy
Kallio Sanna
Kallunen Olivia
Karhulan raamattupiiri
Kauneushoitola Ulpu Noponen
Kauppakeskus Skanssi
Ketola Ville
Kiinteistö- ja rakennuspalvelu Helin Oy
Kimitoöns ungdomsparlament
Koivunen Katariina ja Nieminen Miikka
Kosken lukion taksvärkki 2015
Kosken TL Kirkkokuoro Ry
Koski Heini
Kovanen Toivo -muistokukat
Kuitukuu
Kujala Ulla
Kultaranta Golf Club / Ladyt
Laakso Aino
Laakso Hannu
Laamanen Pekka
Lahtinen Virpi
Lainio Jari -merkkipäivämuistamiset
Laitilan srk / pyöräilijöiden kolehti
Lapsellista ry
Lauharo Arja
Lehtisaari Eino
Leino Orvokki
Lindorff Oy
Lions Club Brändö-Kumlinge
Lions Club Karinainen / Kyrö
Lions Club Kiikala
Lions Club Kustavi
Lions Club Loimaa Sinikellot
Lions Club Mariehamn
Lions Club Marttila
Lions Club Masku
Lions Club Naantali-Raisio
Lions Club Nousiainen
Lions Club Turku / Lucia
Lions Club Turku / City
Lions Club Paimio
Lions Club Pöytyä / Afrodite
Lions Club Sauvo
Lions Club Somero
Lions Club Vahto
Lions Club Yläne
Lions Club Ypäjä
Lions Club Åland Freja
Lions Club Åland Södra
Lounais-Suomen poliisilaitos
Lounais-Suomen Syöpäyhdistys
Lounais-Suomen vastasyntyneiden tutkimusrahasto
Lumento Theresia
Luoto Irja-Maria
LVI-Työ Iso-Kouvola Oy
Lähteenmäki Tiina
Lähtevänoja Ulla
Maakunnan neulojat, Sirpa Arponen
Maren Luca
Markkinointi Suomela Oy
Meganin tarinan työryhmä
Meira Oy
Mikaelin seurakunta
Mujo Lotta
Mummon Kammari, Parainen
Myllykangas Anne
Mäkitalo Martti
Naantalin Suopellon koulun yrittäjyyskurssi/9 lk
Nebelund Eva
Negroni Week Turku
Nikkari Ville
Niskala Johanna
Nunnupeittokeräys
Nybom Aida
OBH Nordica
OKL, Turun luokanopettajien koulutus 3. vuosikurssi
Oksanen Jarno
Olander Annika
Paju-Abdullahu Saara
Paraisten Valo Oy
Pasi Promotion
Pekkarinen Nina ja Ämmälä Sanna
Pelkinelmer
Penttinen Heli
Pettersson Raili
Pienempikuinkolme ry
Porin Nuorkauppakamari Ry
Positiivarit Oy, Lahti
Progman Oy
Raision srk
Ranki Vesa
Rantala Ritva
Rantanen Heli
Rantanen Rauno ja Sirpa
Ratia Seija
Ratsastusseura MT-Team
Remes Pekka
Reunanen Virve
Ruohonen Matti
Saari Maj-Len
Saarinen Anna
Saarinen Kaisa
Saarinen Miia ja Niko
Saksi Anja
Salmi Niina, Simolin Minni ja Aalto Seija
Salo Päivi
Salonen Brita ja Raimo
Sarlinska skolan Jopo-klassen, Pargas
Satakunnan syöpäyhdistys ry
Satakunnan syöpäyhdistyksen käsityökerho
Silvander Leena
Sirkustaiteilija Pekka Laamanen
Sisustus Amalia
Små & Stora
Solertiax Oy
Sorvaston Syke ry kyläyhdistys
St. Olofskolan 9E
Sturiale Franco -merkkipäivämuistamiset
Suikkanen Aimo ja Anita
Sundells Stiftelse
Suomen Kelitieto Oy
Suomen Lähikauppa Siwa, Uudenmaankatu 7
Suomen Laatuasunnot Oy
Suomen Laatutakuu Palvelut Oy
Suomen suurin joululahja
Tamminen Brita ja Samuli
Tamminen Christine
Tank Indoor Oy
TEAK Oy, vaatetusalan perustutkinnon opiskelijat
Teräs Sirpa
Tietokeskus yhtiöt, Turun yksikkö
Tilkasten-Värrin Sukuseura ry
Toivonen Elina
TPS -jääkiekkoilijat
Trafotek
Tuomisto Eemeli
Tuomisto Pekka
Turku Acoustic
Turun avantouimarit Ry
Turun kaupunginteatteri
Turun kylmätekniikka Oy
Turun LKV-Tiimi Oy
Turun LVI-Urakointi Oy Wikstedt
Turun Pelti ja Eristys Oy
Turun sosiaali- ja terveysalan opiskelijat LHS 13 LANU
Tyyri Aarno
Uintiklubi Åsk:n 24h hyväntekeväisyys uimarit
Urmas Paula
Urmas Sirkka
Urmas Tuomo
Uusitalo Irja
Vahtera Tuomas ja Hanne
Valinta-Akku Oy
ValueSource Parters Oy
Vanhanen Rauha
Varsinais-Suomen tietyöntekijät
Vasarainen Kaisa
Verho Erkka
Vieltojärvi Nuutti -perhe
Viking Grace - henkilökunta ja matkustajat / virkkaushaaste
Vilhunen Juho ja Elsa
Virtanen Topias
Vuori Nina
Välimaa Jaakko
Vänttinen Leena
Wallac Oy
Yhtymä Puhtaanapitolaitoksen Ruokala
Ylisaari Anna
Ylitalo Mirja-Leena
Ääri Raija -merkkipäivämuistamiset

Päivitetty: 26.1.2016 13:56