Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Tyksin seniorit hallituksen jäsenet maaliskuussa 2019.

Kuvassa hallitus maaliskuussa 2019.
Vasemmalta alkaen Kari Mattila, Ritva Himanen, Ritva Jansen, Heimo Kumlander, Toivo Salmi, Charlotte Gardemeister, 
Riitta Virtanen, Taru Luukkala-Viitanen, Marja Laine, Erja Lankinen ja Mirja Hovirinta

Tyksin seniorit ry:n hallitus 2019

  • Heimo Kumlander (pj), sähköposti heimo.kumlander(a)gmail.com, puh. 040 593 4021
  • Mirja Hovirinta (vpj ), sähköposti mirja.hovirinta(a)gmail.com, puh. 050 559 0162
  • Marja Laine (varainhoitaja), sähköposti marjaannelilaine(a)gmail.com, puh. 0400 521 021
  • Ritva Himanen, sähköposti rhimanen(a)gmail.com, puh. 040 848 7758
  • Ritva Jansen, sähköposti jansen.ritva(a)gmail.com, puh. 050 558 8557
  • Erja Lankinen, sähköposti erja.lankinen(a)gmail.com, puh. 0400 969 163
  • Toivo Salmi, sähköposti toivo.salmi(a)pp1.inet.fi, puh. 040 509 7037
  • Riitta Virtanen, sähköposti riitta.virtanen(a)fimnet.fi, puh. 040 515 9229
  • Charlotte Gardemaister, varajäsen, sähköposti charlotte.gardemaister(a)gmail.com, puh. 045 674 9801
  • Kari Mattila, varajäsen 23.2.2020 asti
  • Taru Luukkala-Viitanen, sihteeri, sähköposti tyksseniorit.sihteeri(a)gmail.com, puh. 040 723 1525

Yhdistyksen jaostot ja niiden yhteyshenkilöt

Yhdistyksessä toimii kuusi alajaostoa. Yhteystiedot ovat jaostojen esittelyissä.

Hallitus toivoo, että jäsenemme osallistuvat sankoin joukon järjestämiimme tilaisuuksiin.

Jos sinulla on uusia ajatuksia tai ehdotuksia tai olet halukas toimimaan aktiivisesti jaostoissa, ota yhteyttä jaostojen vastuuhenkilöihin tai hallituksen jäseniin.

Otamme kaikki ideat vastaan ilomielin.

Päivitetty: 30.8.2020 18:23
Luotu: 18.8.2014 15:56